Prom.ua
Вибране
Графік
Контакти
Оплата та доставка
Умови повернення та гарантії
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 1
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 2
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 3
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 4
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 5
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 6
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 7
  • Катетар для осіменіння кролів. - фото 8
Характеристики та опис
  • Основні
Всі характеристики

 

З питань відтворення кролів ПП «Кроль комплект» Лукін Ст. І тісно співпрацює з Відділом біотехнології репродукції с.-г. тварин Інституту тваринництва НААН (р. Харків). Спільними зусиллями зроблені певні кроки, спрямовані на розвиток і популяризацію штучного осіменіння кроликів в Україні.

Розроблено вітчизняний промисловий зразок штучної вагіни для взяття сперми у кроликів, розрахований на роботу з використанням доступних і недорогих витратних матеріалів.

 

Штучна вагіна кроляча Харківської модифікації (ІВК-Х)

 

На одному з Харківських підприємств налагоджено серійне виробництво одноразових поліпропіленових катетерів для введення сперми в репродуктивний тракт кролиць.

 

 

Поліпропіленові катетери для штучного осіменіння кроликів

 

Проведені експерименти, які показали можливість ефективного використання для індукції овуляції у кролиць гормонального препарату гонадотропін-релизингового ряду, раніше не застосовувався для цих цілей в кролівництві, що дозволило істотно здешевити технологію штучного осіменіння.

Представлене обладнання і модифікована технологія штучного осіменіння випробувані в 24 кролиководческих господарств. Деякі господарства практикують цю технологію осіменіння кроликів вже близько 4 років.

За результатами проведених порівняльних експериментів можна зробити висновок, що на даному етапі розробки Харківська система штучного осіменіння кроликів по результативності достовірно не відрізняється від французької технології, однак за витратами в кілька разів дешевше.

Ми готові надати методичну та консультаційну допомогу кролиководческим господарствам по впровадженню технології штучного осіменіння. Допоможемо правильно організувати лабораторію і технологічний процес. Навчимо фахівців. Також проводимо подальше курирування господарств як в плані консультаційно-методичної допомоги, так і в плані забезпечення необхідними витратними матеріалами (розчинником сперми, катетерами, штучними вагінами і витратними матеріалами до них).

 

Відгуки про продавця

Катетар для осіменіння кролів.

Код: 11
1.50  грн./комплект
В наявності
  • :flag-ua:
Продавець